10 חוקים

AD תוכן ומדיה הנה חברה לקידום אתרים מבוסס תוכן.
משנת 2006 אנחנו כותבים תכנים ומקדמים אתרים רבים ברשת.

שירותי החברה כוללים:
1. כתיבת תוכן מקצועי לאתרים
2. קופירייטינג ותוכן שיווקי
3. קידום אתרים אורגני

צרו עמנו קשר: 077-223-1900
ימים א'-ה' 9:00-17:00
http://www.ad-media.co.il
[email protected]

מאמרים אחרונים:

פוסטים דומים

מדריך כתיבת תוכן לאתר1. תוכן הוא קודם כל בשביל הלקוח: אך גם בשביל מנוע החיפוש.  למדו לכתוב את התוכן שלכם בצורה שבה גם יעניק ערך מוסף לגולשים שלכם וגם ישרת קידום מילות מפתח במנועי החיפוש.
.
.
2. תפסת מרובה לא תפסת: אל תשתוללו עם מילות מפתח בכל עמוד.  עדיף להתמקד בביטוי אחד עד שניים לקידום בכל דף באתר.
.
.
3. קודם כל לתת: תמו חלפו להם הימים בהם היינו ריכוזיים לגבי מידע.
באינטרנט כבר הוכח שמי שנותן גם מקבל.  העניקו ערך מוסף לגולשים שלכם, תנו להם תוכן שיעזור להם וייתן להם מידע חשוב – כך תוכלו למתג עצמכם ולהפוך את עצמכם למוקד משיכה לגולשים חוזרים שיחזרו לעקוב בשקיקה אחר התכנים שלכם בכל פעם מחדש.
.
.
4. מילות מפתח: הכול בסופו של דבר סובב סביב מילות מפתח.  זה מתחיל בבחירת מילות המפתח הנכונות לקידום (עדיף להתחיל מזנב ארוך ולאט לאט להתקדם בביטויים התחרותיים יותר),  שיבוץ מילות מפתח בדפי נחיתה וביצוע אופטימיזציה של מילות מפתח לכל דף.     מחקר מילות מפתח הוא לא פעולה של שעתיים בתחילת העבודה.  יש לערוך מחקר מילות מפתח מעמיק , תוך הסתכלות על המתחרים והתחרות בכל ביטוי.  כמו כן יש לערוך בדיקה שוטפת בכל חודש דרך כלים כמו webmaster tool  וגוגל אנליטיקס לזיהוי ומיקוד של מילות המפתח באתר.
.
.
5. קישורים: מה קשור קישורים לתוכן?  קשור ועוד איך.   כשאתם מפנים קישורים לקידום האתר שלכם – חשוב מאוד לשים לב לטקסט העוגן עליו יופנה הקישור.   זאת אומרת שאם אתם מקדמים דף נחיתה במילה פרסום אתרים באינטרנט – חשוב שהקישור יהיה על גבי ביטוי זה ויפנה לעמוד שזוהי מילת המפתח הראשית שלו.
.
.
6. כותרות וכותרות משנה: שימוש בכותרות חשוב מכמה סיבות – כותרות חייבות להכיל את מילות המפתח שאנו רוצים לקדם.  אך מלבד צרכי קידום, כותרות משמשות גם כמוקד משיכה לגולשים פוטנציאליים.    כותרת ראשית וכותרת משנה טובות, יכולות למשוך גולשים ללחוץ על הכותרת כדי לצפות בהמשך המאמר.  כתבו כותרת משנה שיווקית שעתידה לסקרן ולמשוך את הגולש לאתר.
.
.
7. שגיאות כתיב – לא בבית ספרנו: זה אולי פחות משמעותי לצורך SEO , אך לנושא של שגיאות כתיב יש השפעה מכרעת על מידת הרצינות בה יוצג האתר שלכם והחברה שלכם ברשת.  אתר שמציג תוכן בעל שגיאות כתיב – ייראה לא רציני לגולשים בו – דבר שיוביל את הגולשים למתחרים שלכם ועל הדרך גם יפגע בקידום האתר שלכם (ריבוי גולשים שעוזבים את האתר..).      עשו לעצמכם טובה והקדישו זמן או בעל מקצוע שיעשה הגהה ופיסוק נכון לכל התכנים טרם עלייתם לאתר.
.
.
8. צניעות רבותיי צניעות! רבים מבעלי האתרים עושים טעות ומיחצ"נים עצמם יתר על המידה.    שלא תבינו אותי לא נכון, חשוב ליחצ"ן ולמתג את עצמנו – אך כתיבת תוכן איננה פגישת התרשמות עם לקוח – כאן זה המקום שלכם לתת ולהעניק מידע ולא לספר כמה אתם טובים.    דף הבית הוא מקום מצוין להזנת תוכן שיווקי ומכירתי אודות החברה והשירותים שלכם.  מאמרים זה המקום ללמד ולהעניק מידע וערך מוסף לגולשים.
.
.
9. לכל תוכן יש מטרה: אל תאבדו את המטרה שלכם: רבים חושבים שתוכן הוא בסך הכול תוכן ואם נשבץ מילות מפתח עשינו את שלנו.  אך מעטים שמים לב לדקויות ומשתמשים נכונה בתכנים באתר שלהם וברשת האינטרנט.   הבדילו בין כתיבת תוכן למטרת SEO  באתר שלכם, לבין כתיבת תוכן שיווקי, לבין כתיבת תוכן בבלוג וניהול תוכן במדיה חברתית.  לכל תוכן שימוש שונה וכל תוכן יש לכתוב בצורה שונה.
.
.
10. אינטליגנציה רגשית: אם הייתם יודעים כמה פוטנציאל כלכלי יש בצמד המילים אינטליגנציה רגשית.  שמענו לא אחת על כישלונות של מותגים בשל ניהול כושל ושימוש לקוי בתכנים.   כוחן של מילים הוא עצום ואם תרשמו תוכן לא הולם או תגובה שעלולה לפגוע בלקוחות שלכם – אתם תעשו לעצמכם הרבה יותר נזק מאשר תועלת.   באותה נשימה יש גם את הטיימינג.  ודאי שמעתם על מקדמת האתרים שהחליטה לקדם את הלקוח שלה בתגובות על השריפה בכרמל.   המותג אותו קידמה כמו גם חברת קידום האתרים קיבלו יחסי ציבור שליליים ביותר בעקבות המקרה.